Portfolio

Streamy, koncerty

Jedinečná událost se zpěvem, muzikou a vínem z unikátního prostředí historického sklepení zámku Mělník!


To vše Vám přinesl premiérový on-line stream Zámeckého koštu.
Večer ve skvělé atmosféře a ve společnosti toho nejlepšího vína s hudbou houslového virtuóza Pavla Šporcla, písněmi Jakuba Smolíka, cimbálovkou Jožky Šmukaře a nebo s baviči Petrem Jablonským a Milanem Pitkinem.

Vzhledem k vládním opatřením a nemožnosti navštěvovat zámky, jsme Vám jednu prohlídku zámecké galerie zprostředkovali přímo z pohodlí Vašeho domova.
Rozhodli jsme se spojit historii s hudbou a pozvali jsme do Zámku Mělník přední hvězdy české muzikálové scény: Hanu Zagorovou, Mariana Vojtka, Kateřinu Brožovou, Báru Basikovou, Bohuše Matuše, Lenku Filipovou a Radima Schwaba.

V každém salonku či sálu naší prohlídkové zámecké trasy na Vás čekalo překvapení v podobě muzikálové hvězdy. Ta v těchto nádherných interiérech zazpívala nějaký hit ze svého repertoáru. Během prohlídky jste se mohli setkat i s majitelem zámku panem Jiřím Lobkowiczem

Charitativní koncert a křest kalendáře Slunce 2020 proběhl v rámci koncertu Hvězdy pro Slunce 7.11. 2019 v pražském Divadle Bez zábradlí.
Celý večer dala dohromady herečka a patronka Kateřina Brožová. Během koncertu zazpívali a zahráli známí umělci - Marian Vojtko, Bohuš Matuš, Lubomír Brabec, Hana Křížková, Kateřina Marie Fialová, Radka Fišarová, Nikol Kouklová, Radim Schwab, Zuzana Stirská, Dáša Zázvůrková, Zuzana Žáková a také Kateřina Brožová, která celou akci i moderovala.

Vánoční koncert Kateřiny Brožové se uskutečnil na zámku Mělník dne 18. prosince 2021. 

Letní divadelní scéna 

Ve spolupráci se Scénou na Občanské plovárně vás zveme na obnovenou premiéru originální verze muzikálového představení NOC NA KARLŠTEJNĚ od 24.6. - 3.7.2022.

Když se u nás řekne muzikál, každému se vybaví dnes už kultovní a legendární Noc na Karlštejně, právem snad nejoblíbenější česká muzikálová komedie, které vdechl filmový život režisér Zdeněk Podskalský, který byl i autorem scénáře. S úžasnou spoluprací hudebního skladatele Karla Svobody a textaře Jiřího Štaidla vzniklo dílo, které Češi milují.

Pojďte s námi zažít dobu císaře Karla IV. a náladu historického hradu Karlštějna, kam by zapovězen vstup ženám, kde ale díky drobné ženské lsti opět zvítězí láska... Prožijte neopakovatelnou romantickou atmosféru časů dávno minulých s humorem takřka současným. Užijte si ty nejznámější melodie a v neposlední řadě hvězdné herecké obsazení naší divadelní adaptace Noci na Karlštejně!

ZÁMEK MĚLNÍK 

NOC NA KARLŠTEJNĚ

Známý příběh s písněmi Karla Svobody patří mezi nejoblíbenější české muzikály a dočkal se slavného filmového zpracování. Romantická komedie vypráví příběh o císaři Karlu IV. a jeho hradu Karlštejně, na němž kvůli jeho zákazu nesměly pobývat žádné ženy. S tím se však nechce smířit jeho mladá a krásná manželka - císařovna Eliška Pomořanská, která se z lásky a stesku vydá na hrad v přestrojení za muže. Přijďte a prožijte krásný a romantický večer pod hvězdnou oblohou na nádvoří zámku Mělník!

ZÁMEK MĚLNÍK DIVADELNÍ LÉTO

Blíží se léto a před námi jsou teplé letní večery, které přímo vybízejí vyrazit za novými zážitky. Přijďte prožít příjemné chvíle v romantickém prostředí barokního zámku Mělník. Letní scéna na nádvoří zámku nabídne 10 divadelních představení a koncert Mariana Vojtka.

Linda 

Svižná konverzační hra plná napětí, ale i humoru odrážející náš každodenní život a problematické vztahy.

Linda je úspěšná žena v nejlepších letech, manažerka v kosmetické firmě.
Jednoho dne ji ale začne šlapat na paty mladší kolegyně a Lindě se postupně začne hroutit celý svět. Podporu hledá u svého manžela, ale jak brzy pochopí, ani tam nenajde zastání. Život, který vedla ještě před pár dny, se rázem mění v pouhou iluzi, vše se s nečekanou rychlostí vymyká kontrole jak v práci, tak v rodině. 


Hra představuje svou titulní hrdinku v komplexním světle, silnou i chybující, rozhodně ale jako někoho, kdo si zaslouží naši pozornost. Není ale jediná, kdo musí bojovat o své místo v životě: podobně jsou na tom i její dcery. Každá z postav si tak musí sama za sebe najít způsob, jak se v životě prosadit. Linda od dramatičky Penelope Skinner se úspěšně hrála v Londýně, i v New Yorku. V České republice měla premiéru v květnu 2019, v Divadle na Vinohradech. Nyní chce Kateřina Brožová hlavní hrdinku představit v dalších městech.

"S hlavní postavou mám podobný věk a určitou životní zkušenost. Možná i energii a schopnost nepřipouštět si, že něco nezvládnu. V určitých situacích, které prožívá, dokážu čerpat z etap svého života," říká Kateřina Brožová.


Obsazení: 

Kateřina Brožová, Aleš Procházka, Šárka Vaculíková, Sabina Rojková, Otakar Brousek, Markéta Děrgelová / Vendula Fialová, Jiří Roskot, Barbora Poláchová / Iva Vejražková
Režie: Juraj Deák
Délka představení: 150 minut