Slunce svítí všem - 26.9.2023


Dne 26. září 2023 se v krásných prostorách Smetanovy síně Obecního domu v Praze uskutečnil benefiční koncert "Slunce svítí všem".

Diváci v sále, u televizních obrazovek (v přímém přenosu na ČT1) si tak užili krásné chvíle, které jim svým moderováním zpestřili Kateřina Brožová a Marek Vašut.

Zpěvem potěšili zkušení umělci: Ilona Csáková, Monika Bagárová, Ondřej Ruml, Štefan Margita, Michal Malátný, Marian Vojtko, Bohuš Matuš, Michal David. Zazněl i krásný duet v podání Kateřiny Brožové a Radima Schwaba. Ti všichni zpívali za doprovodu Velkého smíšeného orchestru pod vedením D. Kaprase a jejich sboristů.

Diváci v sále odměnili všechny účinkující "STANDING OVATION", které nebraly konce. Všichni přítomní v sále si společně užili finále koncertu s Michalem Davidem a jeho hitem "Pár přátel stačí mít".

Producentkou velmi náročné akce byla paní Kateřina Brožová a její AGENTURA DIVINUS (Umělecká a produkční agentura Kateřiny Brožové). Přípravy začaly před rokem a půl.

Výtěžek koncertu byl zacílen na Nadační fond Slunce, se kterým producentka, moderátorka, herečka a zpěvačka v jedné osobě spolupracuje již 12 let (organizovala pro ně módní přehlídky, vytvoření kalendáře, koncerty, atd.). Díky partnerům koncertu, sledujícím divákům, kteří mohli přispět na "dobrou věc" formou DMS, se podařilo získat téměř

3 000 000,- Kč.

Velké poděkování patří panu Vlastimilovi Ježkovi za poskytnutí Smetanovy síně, celému týmu České televize v čele s režisérem Janem Froncem, za pohoštění patří společnosti Vyšehrad 2000.

Generální partner koncertu - SKUPINA ČEZ.

Hlavní partneři koncertu: VEOLIA ENERGIE ČR, CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r.o. ENERGETICKÝ INVESTIČNÝ FOND, a.s. Děkujeme, že jste společně s námi podpořili dobrou věc.